Šis ir kārtējais ieraksts rakstu sērijā “Iedvesmas brīdis”, ko sāku pirms neilga laiciņa un kas arī turpmāk iznāks katru trešdienu. Rakstā apkopoju dažādas saites internetā, kurās apgūt jaunas tehnikas un smelties iedvesmu saviem nākamajiem darbiņiem.

Nedēļas video

Apskati šo lielisko “kulinārijas šovu”, ko vada 3-gadīgā Zeilija! Tik jauki! Viņa pati gatavo savus mīļākos šokolādes cepumu. Protams, tracis liels, un nez, ko teica mamma, kad nācās tīrīt virtuvi pēc šādas gatavošanas. Šis laikam nebūs īstais kulinārijas video, no kura iemācīties kādu jaunu recepti (sākumā gan ir pieejams visu sastāvdaļu uzskaitījums), taču noteikti ir vērts noskatīties, jo meitenīte tiešām ir ļoti enerģiska un ļoti aizrāvusies ar pagatavošanas procesu.

Nedēļas rokdarbs

Quick fix grocery bag by // Between the Lines //

Quick fix grocery bag by // Between the Lines //

Lieliska ideja kā vienkāršu vecu kreklu pārvērst oriģinālā, elegantā iepirkumu maisiņā. Ideja un realizētais maisiņš pieder //Between the Lines//. Autores sadaļa iekš flickr.com, kurā atrodama šī un vēl citas jaukas rokdarbu idejas, atrodama šeit. Un te – raksts blogā, kurā autore iepazīstina arī ar šī iepirkuma maisiņa veidošanas procesu.

Nedēļas raksts

Eco-Friendly Tote Bag by Claire Baker on Etsy

Eco-Friendly Tote Bag by Claire Baker on Etsy

Turpinot pagājušājā nedēļa iesākto iepirkumu maisiņu pārstrādes tēmu, šoreiz Klēra iekš Etsy bloga publicējusi rakstu par to, kā tamborēt ar “dziju”, kas pagatavota no veciem iepirkumu maisiņiem. Ja arī Tev mājās ir sakrājušies daudz mazie plastmasas iepirkumu maisiņi, varbūt vari tos pārvērst šādā interesantā somiņā. Bet varbūt arī apgūsi šo jauno tamborēšanas tehniku un izveidosi ko sev piemērotāku.

Nedēļas mājas lapa

Nava Lubelski - navalubelski.com

Nava Lubelski - navalubelski.com

Nava Lubelski ir māksliniece no Ņujorkas, kas veido izšuvumus uz auduma un papīra kolāžas, kas izskatās pēc gleznotiem mākslas darbiem. Tiešām iedvesmojoši un brīnišķīgi darbi! Ja vēlies uzzināt vairāk par mākslinieci un viņas ikdienu, iesaku noskatīties arī šo video.

Ar to arī noslēdzu šīsnedēļas “Iedvesmas brīdi”. Lai darbīga nedēļa! Tiekamas atkal nākam trešdien!

Advertisements