Šis ir kārtējais ieraksts rakstu sērijā “Iedvesmas brīdis”, ko sāku pirms neilga laiciņa un kas arī turpmāk iznāks katru trešdienu. Rakstā apkopoju dažādas saites internetā, kurās apgūt jaunas tehnikas un smelties iedvesmu saviem nākamajiem darbiņiem.

Nedēļas video

Tiem, kurus interesē zīmogu tehnikas izmantošana dažādos rokdarbos (galvenokārt veidojot no papīra), iesaku noskatīties šo video. Tajā mākslinieks Dailey Crafton rāda, kā pagatavot pašam savus zīmogus, ko vēlāk iznatot tintes uzklāšanai uz papīra dažādās paša izvēlētās formās.

Nedēļas rokdarbs

Bugle Bead Ball by msrealdoll

Bugle Bead Ball by msrealdoll

Šonedēļ aizrāvos ar dažādu resursu pētīšanu internetā par pērlītēm, kas veidotas no pērlītēm (Beaded Beads), un šis ir ļoti jauks eksemplārs, ko veidojusi msrealdoll. Starp citu, ja kāds(-a) aizraujas ar šādu veidojumu radīšanu, iesaku pamēģināt un piedalīties Beaded Bead Contest, kas norisināsies līdz 8.jūlijam.

Nedēļas raksts

Flowers made of used plastic bags by "Growing up Creative"

Flowers made of used plastic bags by "Growing up Creative"

Blogā “Growing up Creative” šovakar parādījies interesants raksts “How-to make over sized flowers made of used plastic bags”. Tajā parādīts, kā izmantot iepirkumu maisiņus, lai no tiem izgatavotu dekoratīvus ziedu pušķus. Starp citu, līdzīgu rakstu šonedēļ publicēja arī CraftGossip – tajā ir informācija par to, kā iepirkumu maisiņus izmantot, lai tamborētu dažādus paklājus, somiņas u.c.

Nedēļas mājas lapa

FoodWishes.com

FoodWishes.com

Šonedēļ gribu jūs iepazīstināt ar ļoti interesantu kulinārijas blogu, kam sekoju līdzi jau labu laiciņu – FoodWishes.com. Tajā pavārs John ar video palīdzību rāda un stāsta, kā pagatavot dažādus gardus ēdienus – gan uzkodas, gan siltros, gan desertus. Tieši šie video ir tas, kas mani piesaista šim blogam (šos video var skatīties arī YouTube kanālā foodwishes). Starp citu, šis blogs šonedēļ ir saņēmis Saveur’s Magazine apbalvojumu par gada labāko kulinārijas blogu kategorijā “Oriģinālākais video”.

Ar to arī noslēdzu šīsnedēļas “Iedvesmas brīdi”. Lai darbīga nedēļa! Tiekamas atkal nākam trešdien!

Advertisements