Šis ir kārtējais ieraksts rakstu sērijā “Iedvesmas brīdis”, ko sāku pirms neilga laiciņa un kas arī turpmāk iznāks katru trešdienu. Rakstā apkopoju dažādas saites internetā, kurās apgūt jaunas tehnikas un smelties iedvesmu saviem nākamajiem darbiņiem.

Nedēļas video

ThreadBanger savā YouTube kanālā nesen izlaida video par to, kā pagatavot pašam savu pūkaino lampas abažūru. Skatoties uz gatavo lampu pirmajā brīdī pat nevarēju iedomāties, kāda tehnika tās pagatavošanai ir izmantota. Izrādās viss ir ļoti vienkārši! Noskaties un pamēģini.

Nedēļas rokdarbs

Winter Forest Cross Stitch by Despina

Winter Forest Cross Stitch by Despina

Šoreiz kā nedēļas rokdarbu gribu izcelt šo lielisko izšuvumu (pēdējā laikā izšūšanu esmu nepelnīti atstājusi novārtā), ko atradu iekš “The World’s Largest Collection of Smalls TOO”. Izšuva – Despina. Lai arī zīmējums ir visai ziemīgs, man ļoti patīk, kā baltā un tumši brūnā diega kontrasts izskatās uz ietonētā lina auduma. Pati gan pārsvarā esmu šuvusi uz baltiem audumiem, bet manos plānos noteikti ir izmēģināt arī tumšākus audumu toņus, jo izrādās, ka zīmējumi uz tiem izskatās tik maigi!

Nedēļas raksts

Cascading paper bead necklace by PaperBeads

Cascading paper bead necklace by PaperBeads

Viens no jaunākajiem rakstiem iekš PaperBeads bloga ir – kā pagatavot šādu jauku papīra pērlīšu kaklarotu. Manuprāt, ļoti eleganti! Un nemaz arī nav sarežģīti.

Nedēļas mājas lapa

What Not To Crochet

What Not To Crochet

Tiem, kam patīk šad tad apskatīties, kādas “brīnumu” lietas cilvēki tik neizdomā taisīt no dzijas, iesaku ik pa laikam apmeklēt blogu “What Not to Crochet”. Kā sola nosaukums, tajā tiek apkopoti dažādi (pārsvarā) uztamborēti atradumi, kuri ir tik savādi, ka labāk nekad nebūtu radīti. Man patīk arī bloga autores interesantais komentēšanas stils. Ir vērts palasīt.

Ar to arī noslēdzu šīsnedēļas “Iedvesmas brīdi”. Lai darbīga nedēļa! Tiekamas atkal nākam trešdien!

Advertisements