Šodien sāku rakstu sēriju “Iedvesmas brīdis”, kas turpmāk iznāks katru trešdienu. Rakstā apkopoju dažādas saites internetā, kurās apgūt jaunas tehnikas un smelties iedvesmu saviem nākamajiem darbiņiem.

Nedēļas video

Nesen uzgāju šo pārsteidzošo video iekš YouTube. Tajā tiek stāstīts par kādu studenti, kas uzadījusi Ferrari mašīnu tās oriģinālajā izmērā! Ir vērts paskatīties un apbrīnot meitenes pacietību!

Nedēļas rokdarbs

Pavasarīgs spilvens ar zaķēnu (made by Kitty and Me)

Cuttlebug Quilling Dies - All Things Paper

Šo jauko spilventiņu, ko pagatavojusi Kitty and Me, atradu iekš Flickr. Sāk atgādināt, ka pavasaris tuvojas! Varētu būt lielisks Lieldienu dekors (vai dāvaniņa). Un neaizmirsti apskatīt citus Kitty and Me darbiņus.

Nedēļas raksts

Cuttlebug Quilling Dies - All Things Paper[/caption]Šonedēļ interesantu rakstu publicēja bloga “All Things Paper” autore. Raksts ir par kādu firmu Provo Craft, kas izgatavo dažādas sagataves priekš tiem, kas aizrāvušies ar papīra mākslu – gan apsveikuma kartiņu gatavošanai, gan dekoriem, gan arī tādai interesantai tehnikai kā quilling (lūdzu, iesakiet šai tehnikai latvisku nosaukumu!). Apskati, rakstā ir iekļaut arī neliels demo-video.

Nedēļas mājas lapa

patternmakercharts.blogspot.com

patternmakercharts.blogspot.com

Šoreiz gribu iepazīstināt ar mājas lapu, kuras nosaukums ir “Free Easy Cross, Pattern Maker, PCStitch Charts + Free Historic Old Pattern Books”. Šī mājas lapa, lai arī pirmajā brīdī izskatās ļoti vienkārša, satur lielu daudzumu ļoti noderīgu paraudziņu. Bloga autore ir apkopojusi (un turpina to darīt) dažādus vecākus un jaunākus izšūšanas bukletus un grāmatas, un piedāvā tajos atrodamos paraudziņus. Galvenokārt tie ir dažāda veida izšujami alfabēti, taču noteikti atradīsiet arī citas interesantas detaļas, ko pievienot savam jaunākajam izšuvumam.

Ar to arī noslēdzu šīsnedēļas “Iedvesmas brīdi”. Tiekamas atkal nākam trešdien!

Advertisements